اندرس هاوزر

اندرس هاوزر

شرکت اندرس هاوزر (Endress+Hauser)، تولید کننده ابزار صنعتی و تجهیزات اتوماسیون فرایند است که در کشور سوئیس مستقر می‌باشد. این شرکت در بازار ابزار صنعتی فعالیت می‌کند و در سرتاسر جهان نمایندگی دارد. شرکت اندرس هاووزر ابزارهای اندازه گیری سطح، جریان، چگالی، فشار و دما را تولید می‌کند. این شرکت همنچنین طیفی از ابزارهای سنجش و اندازه گیری متغیرها در کیفیت آب مانند pH/ORP، رسانایی، اکسیژن محلول و تیرگی آب را تولید می‌کند. ابزارهای مورد استفاده در محیط‌های خطرناک و شرایط سخت و دشوار از دیگر محصولات تولیدی این شرکت هستند.

شرکت اندرس هاوزر دارای شبکه‌ای متشکل از ۱۰۰ شرکت در ۴۴ کشور است. در سال ۲۰۱۷، حجم فروش خالص این گروه صنعتی ۲٫۲۴۱ میلیارد یورو بوده است. تأسیسات تولیدی این شرکت در کشورهای آلمان، سوئد، فرانسه، بریتانیا، ایتالیا، جمهوری چک، روسیه، آفریقای جنوبی، ایالات متحده آمریکا، چین، هند، ژاپن و برزیل فعال هستند.

اندازه گیری دما

سنسور دما اندرس هاوزر

سنسور دما اندرس هاوزر

دماسنج‌ها و انتقال دهنده‌های دما برای صنایع فرایندی

شرکت اندرس هاوزر مجموعه کاملی از سنسوردما ، دماسنج‌های ماژولار،ترموکوپل، سنسورهای RTD، ترموول ها، میله‌های اتدازه گیری، انتقال دهنده‌های دما و وسایل جانبی کلیه انواع صنایع فرایندی مانند صنایع نفت و گاز، مواد شیمیایی، مواد غذایی و نوشیدنی‌ها، زیست شناسی، مواد اولیه و فلزات، نیرو و انرژی را عرضه می‌کند.

مزایا

برخورداری از بالاترین سطح ایمنی و دسترسی از طریق به کارگیری مطمئن‌ترین تکنولوژی سنسور و کالیبراسیون قابل ردیابی معتبر

صرفه جویی و بهینه سازی فرایند از طریق استفاده از سنسورهای iTHERM سریع، محکم و با دقت بالا

کمترین هزینه عملیاتی به واسطه یکپارچگی کامل، کاربرد آسان و عمر طولانی

گواهی کارخانه فاقد مشکل از طریق اخذ تأییدیه‌های بین المللی

کاربرد آسان و پشتیبانی فنی در کلیه مراحل چرخه عمر

نوشته شده توسطendresshauser

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *